Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści. Niebawem pokusimy się o porównanie wydajności śledzenia promieni, jako że wraz z łatką 1.2 ta funkcja dostępna jest teraz również na kartach czerwonych!

Aby zachować sterylne środowisko testowe, wszystkie wersje gry były testowane na tej samej wersji systemu Windows (20H2), oraz z tym samym sterownikiem (460.79). Karta oraz procesor nie były podkręcane, choć zdjęto im limity zasilania. Na początku sprawdźmy, jak zmieniła się wydajność w ustawieniach Ultra, ale bez Ray Tracingu.

Tradycyjnie zwiększono również stabilność silnika oraz wydajność gry. Studio CD Projekt RED wypuściło nową aktualizację do gry Cyberpunk 2077. Hotfix 1.22 i usuwa on błędy w misjach, poprawia wydajność funt brytyjski spadł o 1,6% w stosunku do dolara oraz minimalizuje problemy z grafiką. Po przybliżeniu kilku nadchodzących zmian, tym razem ujawniono już wszystkie. I okazuje się, że zgodnie z wstępnymi deklaracjami patch 1.2 jest naprawdę duży.

Patch 1.1

Nie ma jeszcze dedykowanej wersji dla Xbox Series X / S i PS5 – na tych najnowszych konsolach działa w trybie zgodności wstecznej. Na tych konsolach gra działa trochę lepiej, ale nadal pozostawia wiele do życzenia. Jego twórcy obecnie pracują nad poprawkami błędów i łatkami do gry. Miejmy nadzieję, że te błędy zostaną naprawione w nadchodzących miesiącach i Cyberpunk jak kupić doradca forex rekomendacje dotyczące udanego zakupu 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać swój potencjał . Jeśli chodzi o ulepszenia wydajność, to hotfix 1.22 usprawnia zarządzanie pamięcią oraz poprawia działanie karty graficznej przy renderowaniu modeli i tkanin. Ponadto w wersji na Google Stadia usunięto błąd powodujący blokowanie się gry w menu przypisania klawiszy, w sytuacjach kiedy klawiatura nie jest dostępna.

Tutaj możesz dowiedzieć się o najlepszych ustawieniach Cyberpunk 2077, aby zoptymalizować swój komputer. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć.

Pomiar płynności Cyberpunk 2077 1440p (QHD), Ustawienia Ultra, Ray Tracing Ultra, DLSS Jakość

Przynosi ponad 500 poprawek, które dotyczą rozgrywki, zadań, świata gry, Cinematic Designu, lokalizacji, oprawy graficznej, dźwięków, animacji, interfejs oraz stabilności i wydajności. Na PC pojawia się możliwość włączenia ray tracingu na kartach graficznych AMD. Tym razem przyrost wydajności było już widać przy pierwszym z patchy. Pora przyjrzeć się różnicom przy aktywnym śledzeniu promieni oraz funkcji DLSS 2.0.

Pomiar płynności Cyberpunk 2077 2160p (4K), Ustawienia Ultra

O tym, że najnowszy patch do Cyberpunk 2077 nadchodzi, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Kilka dni temu zajawiono nam kluczowe zmiany, które niedługo potem zostały potwierdzone w oficjalnej notce aktualizacji. Patch 1.2 dopiero nowy portfel inwestycyjny z grand capital co został udostępniony do pobrania, więc postanowiliśmy dla Was sprawdzić, jak dużo poprawia pod względem wydajności. Ale aby mieć lepszy obraz sytuacji, sprawdziliśmy trzy wersje gry – 1.06, 1.12 oraz najnowszą 1.2.

Pomiar płynności Cyberpunk 2077 1080p (FHD), Ustawienia Ultra

Akcja rozgrywa się w Night City – futurystycznej metropolii pełnej niebezpieczeństw i przygód. Opatrzono go numerem 1.22 i dostępny jest już zarówno na PC, jak i na konsolach oraz w Google Stadia. Gracze pecetowi muszą pobrać ok. 1,5 GB (Steam) lub 587 MB (GOG.com). Według doniesień użytkowników na Xboksie One łatka „waży” 23,95 GB, na PS4 – 15,5 GB a jeden z naszych redaktorów z Xboksem Series X musiał pobrać 15,17 GB. W związku z tym studio CD Projekt Red zostało zmuszone do przeproszenia użytkowników.

Pomiar płynności Cyberpunk 2077 1440p (QHD), Ustawienia Ultra, Ray Tracing Ultra, DLSS Wydajnośćć

Okazuje się, że między 1.06 a 1.12 różnic nie było praktycznie wcale, natomiast patch 1.2 dał już całkiem odczuwalny przyrost, zwłaszcza w niższych rozdzielczościach! Zobaczmy jeszcze, jaki wpływ patch miał na niższe ustawienia detali. Nasza platforma testowa to całkiem wydajny zestaw Komputronik Ultimate X700 [A1], więc mogliśmy pokusić się o sprawdzenie praktycznie każdych ustawień.

Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 – pełna lista zmian

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo roku, Cyberpunk 2077, jest już dostępna na PC i konsole. Ta wieloplatformowa gra fabularna (RPG) została opracowana przez polskie studio CD PROJEKT RED i bazuje na planszówce Cyberpunk 2020. Cyberpunk 2077 zanurzy Cię w dystopijnym świecie, w którym technologia pokonała naturalną ludzką śmierć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *